10 Najlepszych wegetariańskich przepisów na Cassoulet

Cassoulet to jedna z klasycznych francuskich potraw, jest to wolno gotowane danie z mięsa i fasoli. Ale jest to wersja wegetariańska, którą można ugotować w domu z łatwością i wygodą.

Tutaj mam zamiar podzielić się z wami kilkoma najlepszymi wegetariańskimi przepisami na cassoulet.

Cassoulet z grochu i soczewicy

Jest to jeden z najprostszych przepisów na cassoulet. Musisz namoczyć fasolę przez noc, a następnie gotować ją przez 30 minut. Do soczewicy i grochu można dodać takie warzywa jak marchew, seler, cebulę i czosnek.

Zapiekanka warzywna

Jest to kolejny przepis cassoulet, który jest wykonany z kombinacji warzyw. Możesz dodać niektóre warzywa, takie jak grzyby, słodkie ziemniaki i squash.

Zapiekanka z soczewicy i pomidorów

To jest serdeczny posiłek, który jest wykonany z pomidorów i soczewicy. Do dania możesz dodać trochę cebuli, grzybów i marchewki.

Zapiekany cassoulet z makaronu i fasoli

Jest to kolejny wegetariański przepis cassoulet, który jest idealny na letnie dni. Pieczone makarony dodają daniu chrupkości.

Wegetariańskie cassoulet

Jest to zdrowy przepis, który można łatwo przygotować. Wystarczy, że zrobisz sos fasolowy, a następnie dodasz do niego fasolę.

Zapiekanka warzywna

Jest to jeden z najprostszych wegetariańskich przepisów cassoulet, które można wypróbować w domu. Musisz ugotować fasolę, a następnie wymieszać ją z innymi składnikami.

Wnioski:

To jest 10 najlepszych wegetariańskich przepisów na cassoulet. Wszystkie przepisy zajmą minimum 30 minut na przygotowanie. Jeśli szukasz czegoś pysznego i prostego do przygotowania, możesz zrobić tę cassoulet w domu.