Przepisy na popcorn z masłem: Twoja idealna letnia uczta!

Popcorn ma bardzo szczególne miejsce w sercach wszystkich. Jest to pyszne i mouthwatering w tym samym czasie. Jeśli szukasz przekąsek, które są zarówno pyszne i zdrowe, to masło popcorn jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Popcorn z masłem to wspaniała przekąska, którą mogą się cieszyć zarówno dzieci jak i dorośli. Jest to chrupiący przysmak, który składa się z popcornu, masła i soli. Możesz cieszyć się masłem popcorn w każdej porze roku, ale lato jest najlepszym sezonem na ten smakołyk.

Masłowy popcorn to jeden z najlepszych przepisów na popcorn, który pomoże Ci dodać trochę chrupania w Twojej diecie. Ponadto ma mniej kalorii i tłuszczu w porównaniu z innymi rodzajami popcornu.

Jeśli szukasz niektórych przepisów na popcorn to możesz spróbować tego jednego. Ten przepis jest bardzo łatwy do wykonania i smak jest po prostu niesamowite. Nigdy nie zapomnisz tej przekąski po spróbowaniu jej raz.

Składniki:

1 filiżanka popcornu

2 łyżki masła

Sól do smaku

Metody:

Po pierwsze, trzeba przygotować popcorn poprzez popping w garnku przez 2 minuty. Następnie trzeba przenieść garnek do mikrofalówki i podgrzewać go przez 3 do 4 minut. Jeśli chcesz, aby był bardziej chrupiący to możesz zwiększyć czas działania mikrofalówki.

Następnie przenieś popcorn do miski i dodaj masło na wierzch. Pozwól mu się rozpuścić i dobrze wymieszaj. Możesz nawet dodać odrobinę soli, aby wzmocnić smak.

Wnioski:

Teraz znasz powód, dla którego jest to najlepszy przepis na popcorn. Jeśli chcesz, aby członkowie Twojej rodziny i przyjaciele bardziej szczęśliwy następnie można zrobić ten przepis i podzielić się nim z nimi.