100 pysznych przepisów na sok z czarnej porzeczki

Jestem pewna, że wszyscy kochają czarną porzeczkę, ponieważ ma ona wspaniały smak i jest bogata w składniki odżywcze. Czarne porzeczki są dostępne w lecie i można je spożywać jako owoce, sok, dżem itp. Sok z czarnej porzeczki jest jednym z najlepszych napojów, które możesz mieć, jeśli masz pusty żołądek. Tak więc, jeśli szukasz pysznych i pożywnych napojów to jest to dla Ciebie.

Tutaj zamierzam podzielić się kilkoma 100 przepisami na sok z czarnej porzeczki, które pomogą Ci cieszyć się smakiem soku.

Przepis na sok z czarnej porzeczki 1:

Dodaj ½ szklanki świeżego soku z czarnej porzeczki, 2 łyżki soku z cytryny i ½ łyżeczki cukru w słoiku. Następnie dodaj filiżankę wrzącej wody i dobrze wymieszaj.

Sok z czarnej porzeczki przepis 2:

Weź 1/4 szklanki soku z czarnej porzeczki, 1 łyżkę soku pomarańczowego i 1/2 łyżki surowego miodu w misce. Dodaj szczyptę soli.

Sok z czarnej porzeczki przepis 3:

Dodaj 4 szklanki świeżych czarnych porzeczek i 1/2 szklanki wody na patelni i gotuj przez 15 minut. Teraz przecedzić i dodać 2 łyżki soku z cytryny i szczyptę soli.

Sok z czarnej porzeczki przepis 4:

W rondlu dodać 2 łyżeczki cukru i szczyptę soli, następnie dodać 2 filiżanki świeżych czarnych porzeczek i pozostawić na wolnym ogniu przez 2 minuty. Przecedzić i odstawić na bok.

Przepis na sok z czarnej porzeczki 5:

Dodaj 2 filiżanki świeżych czarnych porzeczek w rondlu i dodaj szczyptę soli. Gotować przez 5 do 6 minut i przecedzić.

Sok z czarnej porzeczki przepis 6:

2 filiżanki świeżych czarnych porzeczek gotować w 2 filiżankach wody przez 10 minut. Odcedzić i dodać 1/2 szklanki soku z cytryny i 1/2 łyżeczki cukru.

Sok z czarnej porzeczki przepis 7:

Weź na patelnię 2 filiżanki czarnych porzeczek, 2 filiżanki wody i szczyptę soli. Gotować przez 5 minut. Następnie przecedzić i dodać szczyptę cukru i szczyptę cynamonu.

Sok z czarnej porzeczki przepis 8:

Weź na patelnię 2 szklanki świeżych czarnych porzeczek, ½ szklanki soku z cytryny i szczyptę soli. Gotować przez 5 minut. Przecedzić i dodać 1/2 szklanki miodu.

Przepis na sok z czarnej porzeczki 9:

Weź 2 filiżanki świeżych czarnych porzeczek, szczyptę soli, szczyptę cynamonu, 2 łyżki soku z cytryny i filiżankę wody. Gotować przez 5 minut i przecedzić.

Sok z czarnej porzeczki przepis 10:

Na patelnię wrzucić 2 szklanki świeżych czarnych porzeczek, szczyptę soli i szczyptę cynamonu. Gotować przez 5 minut. Odcedzić i odstawić na bok.

Sok z czarnej porzeczki przepis 11:

Weź 1 szklankę czarnych porzeczek, 1 szklankę świeżego soku z cytryny i szczyptę soli na patelni. Gotować przez 5 minut. St