4 niezbędne dania w jednym garnku do gotowania w jednym garnku

Nie wiem, jaki rodzaj jedzenia lubisz, ale wiem, że gotowanie nie jest dla każdego filiżanką herbaty, ale może stać się zabawą, jeśli znasz sztuczki. Istnieją różne sposoby gotowania, ale tutaj będę mówić o posiłkach jednogarnkowych.

Te dania są bardzo łatwe w gotowaniu i wymagają mniej składników, ale jeśli chodzi o smak, to na pewno pozostawi cię bez wyrazu. Zobaczmy, jakie są najbardziej niesamowite dania jednogarnkowe.

1. Ryż z kurczakiem i warzywami

Najlepszą rzeczą w tym posiłku jest to, że trzeba kupić tylko ryż i warzywa, ale nie ma kurczaka. Trzeba tylko ugotować ryż z wodą i dodać vegies jak marchew, ziemniak, grzyb itp.

Dodaj sól, pieprz i kurkumę w proszku do ryżu i gotuj go przez 15 minut. Dodaj ugotowanego kurczaka i pozwól mu się gotować przez kolejne 5 minut. Podawaj na gorąco.

2. Pieczony gulasz z fasoli

Istnieje tak wiele różnych rodzajów fasoli, więc możesz przygotować dowolny gulasz z fasoli według swojego życzenia. Najpierw przygotuj składniki gulaszu takie jak marchew, cebula, ziemniaki, mięso i dopraw je pieprzem, solą, czosnkiem w proszku i oregano.

Następnie gotuj go przez 5 do 7 minut i podawaj na gorąco.

3. Ryż z kalafiora

Kalafior jest jednym z najsmaczniejszych warzyw, ale problemem jest to, że trudno go ugotować. Jeśli chcesz zrobić posiłek jednogarnkowy, to musisz przygotować ryż z kalafiora.

Najpierw pokrój kalafiora i ugotuj go na parze w szybkowarze. Możesz również ugotować go na parze w parowarze lub w kuchence mikrofalowej. Następnie posiekaj go i dodaj trochę sosu oraz dopraw pieprzem i solą.

4. Makaron z łososiem i brokułami

Łosoś jest najlepszym pokarmem dla zdrowia, ale jeśli nie chcesz gotować łososia, to możesz spróbować tego makaronu. Najpierw ugotuj makaron przez 5 do 7 minut i odcedź go. Dodaj posiekane brokuły i łososia i dobrze wymieszaj.

Dodaj trochę sera i trochę sosu i podawaj na gorąco.

Wnioski:

Istnieje tak wiele różnych rodzajów posiłków jednogarnkowych, więc możesz zrobić pyszne danie zgodnie ze swoim życzeniem. Mam nadzieję, że podobały Ci się wskazówki, daj mi znać, jeśli masz jakieś pytania.